Интересное

Авторизация

логин:
пароль:
регистрация забыли пароль?

Строительный портал

главная страница > строительные и ремонтные услуги > утепление стен и фасадов > просмотр статьи

Утеплювач стін та фасадів

назад в раздел Утепление стен и фасадов

Содержание статьи
постоянная ссылка на статью: http://building.pp.ua/stat/139_stat.html

Як  матеріал-утеплювач використаються в основному минераловатные й пенополистирольные плити. При цьому утеплювачі можна класифікувати як неорганічні (мінеральні, базальтові плити) і органічні (пенополистирольные). Найбільш важливі для утеплювача властивості - це коефіцієнт теплопровідності, пористість, водопоглинення й паропроницаемость. Товщина плит установлюється виходячи із проекту на підставі теплотехнічних розрахунків.

Із всіх перерахованих найпоширенішої  можна вважати скріплену (монолітну) систему утеплення, таким способом утеплюється за різним даними близько 60-70% всіх фасадів. Будівельники іноді називають її системою утеплення "мокрим способом", як видно , через технологію нанесення. При приклеюванні утеплювача використаються сухі цементні суміші, які розводяться водою. Принцип дії скріпленої системи утеплення полягає в створенні монолітної, багатошарової конструкції, де всі елементи діють як єдине ціле. Це забезпечує надійний захист утеплювача від вологи й атмосферних впливів.

На підставу зовнішньої стіни прикріплюється за допомогою клеячи й дюбелів утеплювач, потім армується спеціальної щелочестойкой сіткою й відбувається штукатуркою. Якщо раніше використалися в основному мінеральні штукатурки на основі цементу, то зараз виробники будівельних матеріалів випускають і силіконові, і акрилові, і силікатні штукатурки. Крім того, що на відміну від мінеральних, останні випускаються в готовому до використання виді, їх ще й можна заколеровать у будь-який  колір, що сподобався! Адже в багатьох фірм, що продають штукатурки для фасаду, є колеровочное встаткування, а колір можна вибрати по спеціальним веерам-колерникам...

Як остаточний шар у скріпленій системі можуть використатися й фасадні фарби. Основні вимоги до них: стійкість до воздействою ультрафіолетового випромінювання, атмосферним впливам, мінусовим температурам, кількість циклів змивання, укрывистость. Для замовника також немаловажна витрата фарби на 1м.кв. Фарби, так само як і штукатурки, можна заколеровать на спеціальному устаткуванні. Для фасадів використаються акрилові, силіконові, силікатні фарби.

Досить популярні в будівництві й вентильовані фасади. Основна зовнішня відмінність цієї системи утеплення в тім, що вона має на увазі фрагментарне оформлення площини стіни з декоративних елементів, тоді як штукатурні системи (монолітні) асоціюються із суцільними декоративними покриттями. Цей спосіб утеплення відрізняється від інших і тем, що в ньому складові системи працюють окремо й не являють собою єдине ціле.

Вентильований фасад складається в загальному виді з касет облицювання, несучих елементів (кріплення) і утеплювача. Причому монтується таким чином, щоб між облицюванням і стіною утворювався зазор, що забезпечує циркуляцію повітря. Цей повітряний прошарок забезпечує вентиляцію усередині системи (звідки й название-вентилируемые фасади), перешкоджаючи скупченню вологи в утеплювачі. Облицювання приховує каркас із кріпленнями й утеплювачем і являють собою декоративну прикрасу фасаду будинку. Ринок будівельних матеріалів пропонує широкий вибір облицювань: алюмінієві, композитні панелі, сайдинг, асбо- і фиброцементные плити й багато чого іншого. Найбільш популярним, у коттеджном будівництві, мабуть, можна вважати сайдинг. За допомогою цієї системи утеплення можна сховати великі ушкодження й нерівності зовнішніх стін.

Ситема утеплення за принципом колодязной кладки шаром утеплювача цегельних будинків виглядає в такий спосіб: несуча стіна, утеплювач, лицьовий шар, що захищає теплоізоляцію від атмосферних впливів. Можна сказати що цей спосіб утеплення робиться в процесі будівництва будинку, тому більшим недоліком його можна вважати неремонтоспособность. У теж час утеплення за принципом колодязной кладки досить поширено, однієї із причин цього можна вважати відносно невеликі витрати на утеплення.

Для каркасно-монолітних будинків поширена система утеплення за принципом "сендвич". У ній утеплювач перебуває між двома шарами цегли, тобто при зведенні стін між ними заставляються плити утеплювача.

У таких системах, як правило, утеплювач не кріпиться за допомогою клеячи й анкерів, а просто укладывется, що підвищує можливість ущільнення утеплювача й утворення так званих "містків холоду".

У кожному разі, кожна із систем має свої переваги й недоліки, точно так само як і використовуваний для неї утеплювач. Тому варто пам'ятати, що правильно обрана система утеплення не тільки дозволить заощадити витрати на опалення, але й довго буде радувати естетичним видом фасаду.

Хотите Добавить в закладки - жмите кнопки слева

Параметры статьи

Оценка: не оценивалось

Добавлена: 07-04-2012
Срок действия: неограниченная
Голосов: 0
Просмотров: 1229

Оцените статью!

1 2 3 4 5